Hollóházi porcelán rózsás bonbonier. Matricás/kézzel festett, jelzett,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/399/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Hollohazi-porcelan-rozsas-bonbonier-Matricaskezzel-festett-jelzett-minimalis-kopassal-~II2440714
2440714
11407
399
Kikiáltási ár:
6 000 Ft 15,92 EUR , 17,14 USD
Leírás: Hollóházi porcelán rózsás bonbonier. Matricás/kézzel festett, jelzett, minimális kopással, d: 17 cm, m: 13,5 cm
: nagy_andras