Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 363
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2447420
10576
400
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel, Vincent Van Gogh után: Híd. Olaj, karton. Fa keretben, 30×40 cm 2458334
10577
400
Olvashatatlan jelzéssel: Férfi portré.
Rézkarc, papír, üveg nélküli keretben, 13x13cm 2431596
10578
400
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően távol-keleti művész munkája: Hegyek között. Fametszet, papír, szövetre kasírozva, keretben, 20x15 cm 2406458
10579
400
Olvashatatlan jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, falemez. Hátoldalán töredékes kiállítási raglappal. 61,5×50,5 cm 2430644
10580
400
Olvashatatlan jelzéssel: Arany kompozíció. Vegyes technika, karton. 26,5x21,5 cm 2430646
10581
400
Olvashatatlan jelzéssel: Arc. Vegyes technika, karton. 18,5x14,5 cm 2409763
10582
400
Olvashatatlan jelzéssel: Nappali és éjjeli táj. Olaj, karton. 25,5x19,5 cm és 24,5x19,5 cm 2401456
10583
400
Olvashatatlan jelzéssel: Pár a vízparton. Linómetszet, papír. Üvegezett fa keretben. 24x35 cm 2376515
10584
400
Olvashatatlan jelzéssel: Latin-amerikai kisváros látképe, akvarell, papír, üveg mögött, 15×11,5 cm 2406930
10585
400
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően a XX. sz. első felében működött festő alkotása: Zöldellő táj. Olaj, karton. Dekoratív levéldíszes régi keretben. 28,5x22 cm 2400382
10586
400
Olvashatatlan jelzéssel: Balaton. Pasztell, papír. 22x31 cm. Kissé kopott üvegezett fa keretben. 2400473
10587
400
Olvashatatlan jelzéssel: Városrészlet. Filctoll, papír. Üvegezett fa keretben, 29x39 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft