Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 363
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2329553
10612
400
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül: Alkonyat a tóparton. Olaj, vászon. kis sérüléssel 40×50 cm 2416434
10613
400
Jelzés nélkül: Arany körök. Olaj, vászon. 60x30 cm 2427719
10614
400
Jelzés nélkül: Bella Italia. Ceruza, papír, üvegezett fa keretben, 29×41 cm 2416480
10615
400
Jelzés nélkül: Csikós vágtató lovakkal. Rézkarc, papír. Foltos, körbevágva. 39×50 cm 2413458
10616
400
Jelzés nélkül, Csohány Kálmán (?): Ketten. Tus, papír. Jelzés nélkül. 21x14,5 cm 2416492
10617
400
11000
Jelzés nélkül: Dreher csokoládé (reklámterv?). Akvarell, papír. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 38×35 cm 2458493
10618
400
Jelzés nélkül: Duna Komáromnál
Akvarell, papír, 21x28cm 2409761
10619
400
Jelzés nélkül: Egyenruhás férfi portréja. Olaj, vászon, restaurált, 78×60 cm 2458497
10620
400
Jelzés nélkül: Égő csipkebokor I.-II.
Olaj, karton, 35x25cm 2390087
10621
400
Hegyi tó. Fára festett kép. Olaj, fa. Jelzés nélkül, 33x51 cm 2416431
10622
400
Jelzés nélkül: Hullámok. Zománcfesték, vászon. 60x30 cm 2421045
10623
400
Jelzés nélkül: Gyerek portré. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült keretben, 61×46 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft