10786.
400. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
3 000 Ft
7,77 EUR, 8,57 USD
K Mariska jelzéssel, Szegő Gizi rajza után: Magaslesen (vadász karikatúra). Akvarell, tus, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 32×21 cm