Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 363
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2453742
10708
400
17000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül: Arató menyecske. Olaj, vászon. Díszes, kopott, kissé sérült fa keretben, 75x55 cm 2453733
10709
400
26000
Jelzés nélkül: Női portré. Olaj, vászon. Díszes, kissé sérült blondel keretben, 80x60 cm 2453726
10710
400
Hidvégi K jelzéssel: Szent Kristóf. Olaj, vászon. Sérült. Díszes, sérült fa keretben, 84x62 cm 2448266
10711
400
9500
A. Fehér jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. Sérült (lyukas). Fa keretben, 42×52 cm. Jótékonysági aukció! A műtárgy megvásárlásával a Piros Orr Bohócdoktorok Alapítványt támogatja. 2455772
10712
400
Jelzés nélkül: lányka. Zománc kép, rézlap, fa alapon. 10x7,5 cm 2456426
10713
400
Aba-Novák jelzéssel: Akt szén, papír 40x30cm 2258300
10714
400
Adler János 1873 jelzéssel: Sétáló pár. Tus, papír. Üvegezett fa képkeretben. 17x13,5 cm 2415425
10715
400
Angyalföldi Szabó Zoltán jelzéssel: Nap felé. Pasztell, papír. Üvegezett fa keretben. 25x17 cm 2458485
10716
400
Bakonyi jelzéssel: Utcarészlet, rézkarc, papír, foltos, 24×17,5 cm 2458303
10717
400
Bara H. jelzéssel: Attila hajó. Olaj, papír, sérülésekkel, 46x56cm 2456447
10718
400
Barcsay jelzéssel: Emberek III. olaj, farost 50x70cm 2456446
10719
400
Barcsay jelzéssel: Emberek II. olaj, farost 50x70cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft