Andy Warhol (1928-1987): Négyszögletes Marylin Monroe Litográfia, papír. Sorszámozot 39/100 jelzett a nyomaton. Georges Israel editeur szárazpecséttel is jelzett, hozzá tanúsítvány. Lithography with attest 38,3x56,3 cm
Ágh Ajkelin Lajos (1907-1995): Sziklavirág II, 1978. Vegyes technika, papír, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett keretben, 48×33 cm
Bacsa András (1870-1933): Felvidéki táj a Szepesi várrral a távolban. Olaj, karton. Jelzés nélkül. Hátoldalán régi 109 sz. kiállítási címkével és Bacsa András felirattal. Sérült antik keretben. 34×55 cm. A művész Szepesmindszenten született, a tanulmányait a Mintarajziskolában végezte, mestere Lotz Károly volt. / András Bacsa: Spišský hrad, Zipser Burg far away. Oil on board, Unsigned. With the na...