1940 Dés (Dej, Erdély), főtér a református templom tornyából fotózva, gyógyszertár, Bikfalvy üzlete, a gyógyszertár előtt terepszínű ponyvás katonai jármű, fotónegatív, 8,8×12,2 cm
cca 1938 Bihac (Bihács), Jugoszlávia, mai Bosznia-Hercegovina, felvételek a városról, sok életképpel a piacról, emberekről népviseletben, nőkről burkában, mecsetről és más épületekről, stb. össz. 13 db hátoldalán feliratozott vintage fotó, némelyiken apró felületi sérüléssel, 9x6 cm/ cca 1938 Photos of trip to Bihac (Bihács), Yugoslavia, now Bosnia and Herzegovina with interesting scenes of the ma...