5 000 Ft
10
Ady Endre: Az utolsó hajók. Bp.,(1923), Athenaeum, 158 p. A bekötött papírborító Kozma Lajos (1884-1948) munkája. Első kiadás. Korabeli átkötött álbordás félbőr-kötés, a gerincen piros címkével, rajta aranyozott felirattal, szecessziós előzéklapokkal, a borítón kopásnyomokkal, a gerincen sérüléssel.