1 200 Ft
Életrajzok Plutarchosból. I-II. füzet. Ford.: Szilasi Móricz. Ifjúsági Iratok Tára IX-X. Bp., 1880, Franklin-Társulat. 120+204 p. Könyvkötői egészvászon-kötés, egybekötve, márványozott lapélekkel, sérült, kissé kopott borítóval, ázásnyomokkal, helyenként kissé sérült lapszélekkel, egy kijáró lappal. Tulajdonosi bejegyzésekkel, intézményi bélyegzőkkel, volt könyvtári példány.