György Péter, Pataki Gábor: Az Európai Iskola és az elvont művészek csoportja. Színes és fekete-fehér illusztrációkkal. Bp., 1990., Corvina. Kiadói egészvászon kötésben, kissé sérült papír védőborítóval.