Pozzo, Andrea: Perspectivae pictorum atque architectorum, II. Pars, qua facillima ac expeditissima methodus omne id, quod ad architecturam attinet, optica ratione delineandi exhibetur. / Der Mahler und Baumeister Perspectiv, zweyter theil, a Perspectiva pictorum et architectorum Augsburg, 1709. Wolff. Andrea Pozzo (1642-1709) építész, festő, sokoldalú művész (A perspektíva, mint festő és építész) című könyvéből megtudhatjuk, hogyan lehet mindent, ami az architektúrához és az építészethez tartozik a leggyorsabb és legegyszerűbb módon perspektivikusan ábrázolni. [102] p. + 120 t. (rézmetszet). Korabeli egészbőr kötésben, kis kopással, jó állapotban./
Pozzo, Andrea: Perspectivae pictorum atque architectorum, II. Pars, qua facillima ac expeditissima methodus omne id, quod ad architecturam attinet, optica ratione delineandi exhibetur. / Der Mahler und Baumeister Perspectiv, zweyter theil, a Perspectiva pictorum et architectorum Augsburg, 1709. Wolff, [102] p. + 120 t. (copper engravings.) Full-leather-binding, with little bit worn cover, in good condition.
Adamis Anna-Gross Arnold: Versek és képek. Bp.,1979,Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói javított, kissé szakadt papír védőborítóban, de egyébként jó állapotban.
Zádor Anna- Rados Jenő: A klasszicizmus építészete Magyarországon. Bp, 1943, a Magyar Tudományos Akadémia kiadása. Fekete- fehér képekkel illusztrálva, kihajtható térkép-melléklettel. Papírkötésben, kissé karcos borítóval, de egyébként jó állapotban. Vágatlan példány.
Koós Judith: Kozma Lajos munkássága. Grafika, iparművészet, építészet. Bp., 1975. Akadémia. 265+3 p. Lapszámozáson belül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Kolozsváry Marianna: Bálint Endre. (1914-1986.) A nyolcadik templom. Kiállítási katalógus. Bp.,(2014), Magyar Nemzeti Galéria. 347 p. Gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, újszerű állapotban.