Chomer Lámádrich. Torá Vá-Ávodá Könyvtár 4. Bp., 1946, Magyarországi Báchád, 125+3 p.+10 t. Kiadói papír-kötésben, hiányzó címlappal, kissé foltos, kissé kopott borítóval. Rendkívül ritka!
Groszmann Zsigmond: A magyar zsidók a XIX. sz. közepén. (1849-1870.) Bp., 1917, "Egyenlőség",(Magyar Könyvnyomda-ny.), 136+2 p. Egyetlen kiadás. Ritka. Átkötött papírkötésben, az átkötéskor körbevágták.
Groszmann Zsigmond (1880-1943) rabbi, történész.
Szomorú napok emléke. (Szicha-anyag támuz-áv hónapra.) Összeáll.: M. C. Kádri, Slomo Lővy, Efrájim G. Torá Vá-Ávodá Könyvtár 6. Bp., 1946, Brit Chálucim Dátijim, 134+1 p. Kiadói kissé foltos papír-kötésben.
Pészáchi hágádá. Új magyar fordítás útmutatóval és kommentárokkal. Bp.,2008, EMIH - Chábád Lubavics Zsidó Nevelési Oktatási Egyesület - The European Aleph Institute. Kétnyelvű kiadvány. Kiadói papírkötés.
2 db zsidó naptár: Az 5724. zsinagógai év naptára (1963. szept. 19. - 1964. szept. 6.) + Zsidó naptár. Szokások, szabályok és imák, hasznos tudnivalók az 5768. esztendőre (2007. szept. 13. - 2008. szept. 29.). Mindkettő papírkötésben.
Weressné Elekes Viola: A kaftán. Bp., 1940, Erdélyi Értékek Könyvkiadóvállalata. 320 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.