17880.
400. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom
4 800 Ft
9
Molnár Ferenc: A Pál utcai fiúk. Regény kis diákok számára. Bp., [1907], Franklin-Társulat. 242 p. Első kiadás! Szövegközi és egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, kopott, kissé sérült borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal, ázásnyomokkal, bejegyzésekkel.