Gergely Béla: Hogyan készítsünk házilag olcsón ólakat, nevelőket és baromfitenyésztési eszközöket? A kezdő és haladó tenyésztő nélkülözhetetlen kézikönyve. Budatétény, 1930, Centrum Kiadóvállalat Rt. 223 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé kopott, foltos borítóval, sérült, kissé hiányos gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal.
Peter Wells: National Geographic - Digitális videoiskola. Ford.: Zatykó Csilla.; Richard Olsenius: National Geographic Fotóiskola - Digitális videó. Vadonatúj tippek. Ford.: Zatykó Csilla. Bp., 2006-2008., Geographia. Kiadói papírkötés.
Jenny Raggett - William Bains: Mesterséges intelligencia A-Z. Kepes János fordítása. Bp, 1994, Akadémiai Kiadó. Papírkötésben, kissé koszos borítóval, de egyébként jó állapotban.
Pagonyi Erzsébet: Makramé. Bp., 1981, Műszaki. Fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
Dr. Léczfalvy Sándor: Kútépítés. Bp., 1971, Műszaki Könyvkiadó. 175 p. Számos fotóval és ábrával, kihajtható mellékletekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 3100 példányban.
Apor Dezső-Nagy Béla: Hogyan készül? A modern technika és az ipari munka vívmányai. Bp., 1928, Athenaeum, VII+260 p. Második kiadás. Fekete-fehér illusztrációkkal. , kissé kopott borítóval.