8 000 Ft
20,73 EUR, 22,86 USD
M. Amédée Gabourd: Histoire de France. I-III. Depuis les Origines Gauloises Jusqu'? Nos Jours par - -. Troisiéme édition. Paris, 1846, Jacques Lecoffre et C., XI+400; 4+399;4+460 p. Francia nyelven. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, foltos lapokkal.