Pethő Sándor: Görgey Arthur. A hadműveleteket leirta Julier Ferenc ny.... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/400/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Tortenelem~1500005/Petho-Sandor-Gorgey-Arthur-A-hadmuveleteket-leirta-Julier-Ferenc-ny-ezredes-Bp-en-Genius~II2419947
2419947
15809
400
Books: History
Leírás: Pethő Sándor: Görgey Arthur. A hadműveleteket leirta Julier Ferenc ny. ezredes. Bp.,é.n.,Genius, 1 t.+499 p. Szövegközti térkép vázlatokkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, címlap hiánnyal.
: karap_norbert