4 000 Ft
Bársony István: Erdőn, mezőn. Természeti és vadászati képek. Kiváló magyar művészek eredeti rajzaival. Bp.,[1922],Athenaeum, 276 p.+8 t. Negyedik kiadás. Átkötött aranyozott, álbordás félbőr-kötés, egészen kis kopásnyomokkal.