4 000 Ft
23
Bársony István: Magyar természeti és vadászati képek. Neográdi Antal képeivel. Bp.,[1926.], Athenaeum, 218+1 p.+21 t. Második, átdolgozott kiadás.Átkötött aranyozott, álbordás félbőr-kötés, egészen kis kopásnyomokkal.