Széchenyi Zsigmond: Alaszkában vadásztam. (1935 aug.-okt.). Bp., 1937, Vajna György és Társa, 432 p. Oldalszámozáson belül 40 egészoldalas fekete-fehér képtáblával. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt illusztrált papír védőborítóban, egészen kis kopásnyomokkal, egy kijáró képtáblával.
Bársony István: Erdőn, mezőn. Természeti és vadászati képek. Kiváló magyar művészek eredeti rajzaival. Bp.,[1922],Athenaeum, 276 p.+8 t. Negyedik kiadás. Átkötött aranyozott, álbordás félbőr-kötés, egészen kis kopásnyomokkal.
Kékessy László: A magyar vadász kézikönyve. Bársony István előszavával. 40 szövegképpel és táblázattal. Bp.,(1925), Athenaeum, 128 p. Átkötött egyedi aranyozott, álbordás gerincű félbőr-kötés, a gerincen zöld címkével, aranyozott címfelirattal, aranyozott tölgyfalevél díszítéssel, jó állapotban.
Bársony István: Magyar földön. Természet és vadászat. Olgyay Ferenc képeivel. Bp.,[1929], Athenaeum, 215+1 p. + 12 t. Második kiadás. Átkötött aranyozott, álbordás félbőr-kötés, egészen kis kopásnyomokkal.
Bársony István: Magyar természeti és vadászati képek. Neográdi Antal képeivel. Bp.,[1926.], Athenaeum, 218+1 p.+21 t. Második, átdolgozott kiadás.Átkötött aranyozott, álbordás félbőr-kötés, egészen kis kopásnyomokkal.
Nadler Herbert: A keleti és déli Kárpátokban. Vadásznapló. Bp., 1943, dr. Vajna és Bokor, 295 p.+40 (kétoldalas fekete-fehér fotók) t. Kiadói félvászon kötésben
Erdőmérnöki segédtáblák. Összeáll. és részben szerkesztette: Fekete Zoltán. Sopron, 1926., Rábaközi-ny., 331 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.