12 000 Ft
31,09 EUR, 34,29 USD
Ribini, Ioannes: Memorabilia Ecclesiae Augustanae Confessionis in Regno Hungariae a Leopoldom M. usque ad Carolum VI. Recensuit Ioannes Ribini. Posonii [Pozsony], 1789, Sumtibus Caroli Gottlob Lippert. (14)+608 p. Latin nyelven. Korabeli aranyozott, bordázott gerincű félbőr-kötés, festett lapélekkel, kopott, kissé sérült borítóval és gerinccel, néhány lap szélén ázásnyomokkal.