Schwartz István (1851-1924) 1885. "Országos Általános Kiállítás Budapesten 1885 / Földváry Mátyásnak Budapest - Az érdem jeléül" Br emlékérem (142,75g/65mm) T:1- kis ph., patina / Hungary 1885. "National Exposition at Budapest in 1885 / For Mátyás Földváry from Budapest - As the Sign of Merit" Br commemorative medallion. Sign.: István Schwartz (142,75g/65mm) C:AU small edge error, patina
Sebestyén Sándor (1949-) / Szabó Géza (1939-) 1989. "...én is növendékük voltam... 1810-1816 / 200 éves a sátoraljaújhelyi Kossuth Lajos Gimnázium" Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo SU2
Soltra Elemér (1922-2013) 1995. "Albert Schweitzer születése 120., halála 30. évfordulójára - Gerorehabilitáció Országos Tudományos Ülés - Baranya megyei Kórház Pécs 1995. december 1. / "Tisztelet az életben lévővel szemben és határta-lan felelős-ség mind-azért ami él" Albert Schweitzer" Br emlékérem (104mm) T:1-,2