3 000 Ft
11
Pataky Ferenc (1897-?): Pataki István tizedes, I. világháborús, a doberdói fennsíkon elesett katona emléklapja. Ceruza, akvarell, kollázs, papír, jelezve jobbra fent, lap sarkaiban paszpartuzás nyomaival, apró foltokkal, 29x20 cm. Egyedi, gyűjtői darab!