Kiváló katona doboz, belsejében felirat: Emlékül a szocialista haza fegyveres szolgálatáért, a Magyar Népköztársaság Honvédelmi Miniszterétől. 12,5x9,5x3cm
Rendőr alezredesi egyenruha a Kádár korból. Komplett díszegyenruha, kabáttal, csizmával, néhány kitüntetéssel + viseleti egyenruha két nadrág két zubbony
cca 1916 Menetelés egy égő orosz falun keresztül. Az Érdekes Újság I. világháborús harctéri képe. Lap széle kissé sérült és foltos. Üvegezett fa keretben, 20×27 cm
cca 1910 K. u. K. katonatiszt esküvői fotója, keményhátú fotó Schmidt Ede budapesti műterméből, korabeli fémrátéttel díszített üvegezett fa kereteben, fotó: 20x11 cm, keret: 26x14 cm