1 800 Ft
1930 A nyolcvanéves Pesti Napló ajándékalbuma. 1850-1930. Bp., Athenaeum, VIII+240 p. Rendkívül gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva, többek közt Vaszary János, Rippl-Rónai József, Mednyánszky László műveinek reprodukcióival. Kiadói papírkötésben, kissé kopott, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, sérült lapszélekkel.