Nyomtatványok

Tételek száma: 333

1936 Olympia 1936. Die XI. Olympischen Spiele in Berlin und Garmisch-Partenkirchen. Band I-II. Band I. Die Olympischen Winterspiele Vorschau auf Berlin. Band II. Die XI. Olympischen Spiele in Berlin 1936. Herausgegeben vom Cigaretten-Bilderdienst. Altona (Hamburg)-Bahrenfeld, 1936, Cigaretten-Bilderdienst, 127+1 p.+5 (fekete-fehér képtáblák.) t. t.+1 (kihajtható térkép) t.; 165+3 p.+8 (fekete-fehér képtáblák.) t. Cigarettakép gyűjtő albumok, az összes gyűjtőképpel, német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, az 1. rész hátsó borítója foltos, a 2. kötetben néhány képen sérüléssel.
14015.

1936 Olympia 1936. Die XI. Olympischen Spiele in Berlin und Garmisch-Partenkirchen. Band I-II. Band I. Die Olympischen Winterspiele Vorschau auf Berlin. Band II. Die XI. Olympischen Spiele in Berlin 1936. Herausgegeben vom Cigaretten-Bilderdienst. Altona (Hamburg)-Bahrenfeld, 1936, Cigaretten-Bilderdienst, 127+1 p.+5 (fekete-fehér képtáblák.) t. t.+1 (kihajtható térkép) t.; 165+3 p.+8 (fekete-fehé...

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
51,81
57,14

1936 A Képes Krónika XVIII. évfolyamának 6 db száma
14016.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

1936 Liebner Bácsi Játékboltja, illusztrált, képes játékkatalógus, a Pesti Hírlap melléklete, kisebb szakadással, kissé foltos lapokkal, 32 p.
14017.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
15

1936 Kendoff Antal malomipari gyártelep és raktár Bp. XIII. Lehel utca 64. cég képekkel illusztrált ismertető füzete, 12p
14018.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

14019.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

1937 Vasi szemle, főszerkesztő: Pável Ágoston, IV. évf., 1-2. sz., kissé sérült kiadói papírkötésben
14020.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

1937 Margithíd átépítése 1935-1937. A M. Kir. Kereskedelem- és Közlekedésügyi Minisztérium tervei alapján és irányítása mellett végezték: Zsigmondy Béla, és Széchy Endre okl. mérnökök, Fábián, Somogyi és György okl. mérnökök, alépítményi vállalkozók. Magyar Kir. Állami Vas-, Acél-, és Gépgyárak vasszerkezeti vállalkozó. Bp., Ifj. Kellner Ernő-ny., 10 sztl. lev+30 (fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói haránt-alakú zsinórfűzött papírkötésben, a gerincen kis szakadással, a hátsó borító foltos, kissé kopott borítóval.
14021.

1937 Margithíd átépítése 1935-1937. A M. Kir. Kereskedelem- és Közlekedésügyi Minisztérium tervei alapján és irányítása mellett végezték: Zsigmondy Béla, és Széchy Endre okl. mérnökök, Fábián, Somogyi és György okl. mérnökök, alépítményi vállalkozók. Magyar Kir. Állami Vas-, Acél-, és Gépgyárak vasszerkezeti vállalkozó. Bp., Ifj. Kellner Ernő-ny., 10 sztl. lev+30 (fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói...

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86

1937 A Magyar asszony c. magazin 5 db száma, egyik sérült
14022.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

1937 Május 1. c, alkalmai magazin litografált címlappal 8p.
14023.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
9

1937 Esküvői litho emléklap és fotó, 2 db, sérülésekkel
14024.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

1937 D.G.T. Nyugdíjas, az Első Dunagőzhajózási Társaság Nyugdíjasainak Egyesülete hivatalos lapja, VII. évf. 17-18. (79.) sz., 1937. szept. 1., magyar és német nyelven, kisebb szakadással, 4 p.
14025.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

1937 Herceg Esterházy Pál kapuvári húsárugyár kihajtható árjegyzéke, jó állapotban, 6p
14026.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft