1948 Vegyes meghívó tétel, 4 db, VII. ker. Madách Imre Gimnázium táncestéjének, Áll. Ált. Vegyészeti Műszaki Középiskola Mikulás estjének és műsoros táncestéjének, és a budapesti Berzsenyi Gimnázium majálisának meghívói, valamint egy boríték.
cca 1930 Dr. Willax Ferenc orvos, Kaposvár Közkórház, fejléces kézzel írt recept az orvos aláírásával, Nyíri Ede állatorvos részére, lap tetején kisebb lyukkal, hajtásnyommal
1948-1953 A Budapest II. kerület Ady Endre utca 22 alatti ház lakóinak nyilvántartási könyve, benne számos bejegyzéssel, pecsétekkel, rendőrségi bélyegzésegekkel. Kopott félvászon-kötésben.
1948-1956 Vegyes újság és cikk tétel, 6 db, 4 hiányos (kettő csak címlap), közte a 1948. jún. 15. Szabad Nép, a címlapon a Magyar Dolgozók Pártja megalakulásának hírévél, valamint a Szabad Nép 1956. okt. 7. hiányos száma (csak címlap), rajta Rajk László és társainak újratemetésének hírével. Változó állapotban
1949 Országgyűlési képviselőválasztás zalai választókerület női szavazólapja, a Magyar Függetlenségi Népfront képviselőjelöltjeinek listáján Rákosi Mátyással