5 000 Ft
27
1838 Plan der Ueberschwemmung von Ofen und Pesth bei dem Eisgang des höchsten Wasserstandes vom 15-ten auf den 16-ten März 1838. Herausgegeben auf oeffentliche Kosten von k. k. 5ten Feld Artill. Regiment. [Pest, Johann Schmied-ny.], a pest-budai jeges árvíz kőnyomatú térképe, sérült, üvegezett fa keretben, sérült: szakadásnyomokal, az egyik alsó sarkán hiánnyal, hajtásnyommal, 41x58 cm