Zenetörténet, Kották, Hangszerek Tételek száma: 31
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2389460
13864
400
Music, Musical notes, Instruments
Kodály-mérleg, 1982. Válogatta és szerkesztette: Bauer János. Bp., 1982, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban. 2458430
13865
400
Vegyes zenei kiadvány és kotta tétel, összesen 8 db változó állapotban 2397509
13866
400
400
Molnár Antal: Bartók művészete. Bp., 1948 Rózsavölgyi, kissé sérült papírkötésben 2457497
13867
400
Szinberger Sándor: Gondolatok az operáról. Négy tanulmány. Kolozsvár, 1996, Erdélyi Híradó Lap- és Könyvkiadó. 83 p. Kiadói papírkötés. 2456875
13868
400
Volksbücher der Musik: Franz Liszt. Leipzig, 1912 2458108
13869
400
Kiss Lajos: Lakodalmas dalok. Bp., [1964], Zeneműkiadó. 192 p. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. 2399066
13870
400
Gittinger Tibor (szerk.) Molnár Bálint (szerk.): Bródy János összes dalszövege 1965-2003. Filléres emlékeim Földvár felé félúton avagy Kockázatok és mellékhatások Az utca másik oldalán. 631p. H.n., 2003, R-Union. Kiadói bársonykötés. 2408202
13871
400
Hohner szájharmonika, eredeti kopott dobozban, kopott, h: 10x2,5 cm 2429111
13872
400
Sárosi Bálint: Cigányzene. Bp, 1971, Gondolat. 28 oldal fekete-fehér és 8 oldal színes melléklettel. Egészvászon kötésben, szakadozott és gyűrött papír védőborítóval. Volt könyvtári példány. 2424386
13873
400
Sammy Davis Jr. Bp., 1972.,"Vue Touristique." Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, volt könyvtári példány. 2404282
13874
400
Schätzkastlein der Volksmusik. Wien, 1992, Reader's Digest. 5 kazetta, leírással, kiadói kartondobozban, német nyelven. 2397198
13875
400
Rumbatök pár. Rattan. 21 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft