Órák Tételek száma: 65
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2422246
11671
400
Watches
Chronometre zsebóra, kopásokkal, nem jár, d: 5,5 cm 2396132
11672
400
Watches
Ciceró Superflat, svájci férfi karóra, 17 köves, szíj nélkül, nem működik, foltos számlappal, cserélt hátlappal. 2458269
11673
400
Watches
Spendid svájci zsebóra vadászjelenettel, működik, d: 5 cm 2449240
11674
400
Watches
Graf von Monte Wehro különleges üveg tokos kézi felhúzós karóra bőr szíjjal, újszerű működő állapotban d: 47 mm 2449238
11675
400
Watches
Graf von Monte Wehro automata karóra. bőr szíjjal, újszerű, működő állapotban d: 42 mm 2446949
11676
400
Watches
cca 1910 Román Sándor órás Budapest VI. Vilmos császár u. zsebóra. fém tokos, nem működik, számlap sérült, fém lánccal. d:50 mm 2452992
11677
400
Watches
Eterna nagy méretű karóra, kopott, sérült, nem jár, d: 45mm 2449563
11678
400
Watches
Umf stopper, működik, sérült számlap. d:5cm 2449507
11679
400
Watches
Exacto, mechanikus karóra, bőrszíjjal, másodperc mutatóval, kopott, számlap sérült, működik, tisztításra szorul d:37cm 2449566
11680
400
Watches
Zsebóra, mechanikus szerkezettel, nem működik, kopott, sérült. d:4,2cm 2449550
11681
400
Watches
Női mechanikus karóra, bőrszíjjal, másodperc mutatóval, kopott, karcos, nem működik, sérült számlap, d:22cm 2449498
11682
400
Watches
Helvetia, mechanikus fekete számlapos karóra, bőrszíj nélkül, kopott, számlap sérült, működő képes d:32cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
C
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: