31349.
400. Lezárult gyorsárverés
Magyar emlékveretek, plakettek
10 000 Ft
1979-1980. Az Állami Pénzverő által kiadott, 8xklf, jelzett Ag bélyegérem és 1db jelzett Ag kitűző (összesen ~37,5g / 0.835) a szovjet-magyar közös űrrepülés, a nemzetközi gyermekév, a moszkvai Nyári Olimpia és az első magyar aranypénz témakörében, sérült fa dísztokban T:1- (eredetileg PP) patina