Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 309
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2145818
31262
400
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Pátzay Pál (1896-1979) 1934. "Enyvvári Jenő 50. születésnapjára" Br emlékérem (321,23g/80mm) T:2 patina, ph. / Hungary 1934. "50th Birthday of Jenő Enyvvári" Br commemorative medallion. Sign.: Pál Pátzay (321,23g/80mm) C:XF patina, edge error HPII 2062. 2172333
31263
400
5500
Numizmatika
Pátzay Pál (1896-1979) 1935. "CAROLUS SCHAFFER PROF. NEUR. ET PSYCHIATR. 1935. BP. (Schaffer Károly)" egyoldalas, vert Br emlékérem (61mm) fa talapzatra rögzítve (77x101mm) T:1- Hungary 1935. "CAROLUS SCHAFFER PROF. NEUR. ET PSYCHIATR. 1935. BP. (Károly Schaffer)" one-sided, struck Br commemorative medallion on wood. Sign.: Pál Pátzay (61mm/77x101mm) C:AU HPII 2066. 2434467
31264
400
Numizmatika
Peternák Gusztáv (1928-) 1982. "Bartók Béla 1881-1981 / Kodály Zoltán 1882-1982" Br emlékérem (42,5mm) T:1 Adamo BP15 2144507
31265
400
Numizmatika
Peternák Gusztáv (1928-) 1983. "Keszthelyi Éremgyűjtő Csoport / Hegyesd vára" Br emlékérem (50mm) T:1 Adamo KE28 2144509
31266
400
Numizmatika
Peternák Gusztáv (1928-) 1983. "Keszthelyi Éremgyűjtő Csoport / Hegyesd vára" Br emlékérem (50mm) T:1 Adamo KE28 2144441
31267
400
Numizmatika
Peternák Gusztáv (1928-2003) 1985. "Keszthelyi Éremgyűjtő Csoport / Nagyvázsony vára" Br emlékérem T:1- Adamo KE38 2407347
31268
400
Numizmatika
Rajki László (1939-) 1986. "A néptanító Nagy Gyula az orosházi földműves népélet kutatója 75 éves" kétoldalas Br emlékérem (120mm) T:1-,2 2226536
31269
400
500
Numizmatika
Rajki László (1939-) 1988. "Dr. Kaáli-Nagy Sándor Díj - Az angol nyelvtanulás legjobbjának, Táncsics Gimnázium - Orosháza 1988" Br plakett (88x89mm) T:2 2425763
31270
400
Numizmatika
Reményi József (1887-1977) 1928. "A M Kir Vallás és Közoktatásügyi Miniszter Dija / Országos Dalosverseny" Br emlékérem füllel (35mm) T:2 2428029
31271
400
Numizmatika
Reményi József (1887-1977) 1932. "IV. Országos Kézművesipari Kiállítás - Országos Ipar-Egyesület 1842" aranyozott Br díjérem, peremen fémjel, hátlapon "HORVÁTH ÉS HERCZENIK" gravírozással (60mm) T:1- 2428954
31272
400
Numizmatika
Renner Kálmán (1927-1994) 1961. "Bors János" Fe plakett (91mm) T:2 2428888
31273
400
Numizmatika
Renner Kálmán (1927-1994) 1975. "Romwalter Alfréd / M.K.E. O.M.B.K.E Soproni Csoportjai" Br plakett (88mm) T:2 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft