Kerámiák Tételek száma: 137
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2449407
11000
400
120000
Art-ceramics
Fischer díszkancsó-pár.
Formába öntött porcelánfajansz, dupla falú áttört díszítéssel. Felületén kidomborodó, áttört medalionok és színes zománccal festett keleties virágdekor. Talpperemeken tűzrepedés, néhány részén, apró restaurálás és lepattanás, egyiken egy közepes lepattanás (1x2cm).
Alján jelzett: masszába nyomott Hungary Fischer J. Budapest és 630 formaszám.
Fischer Ignác, Budapest, XIX. sz. vége.
m: 32 cm
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
2450043
11001
400
Art-ceramics
Gorka Géza (1894-1971): Habános váza. Korongozott cserép, csontszínű, repesztett (ún. Bidtel) alapmázon, színesen festett növényi motívumok. Alján jelzett: masszába karcolt GNV háromszög Gorka. Szájpereme szépen restaurált. m:16,5cm, d:14cm 2444108
11002
400
50000
Art-ceramics
Gorka Lívia (1925 - 2011): Madaras dísztál
Korongozott és kézzel formázott kerámia. Felületén zöld színű, lefolyó (ún. coulé) alapmázon színes mázakkal festett madaras díszítmények. Peremén apró máz lepattanás. Jelzett: masszába karcolt GL Hungary d:30cm 2441694
11003
400
28000
Art-ceramics
Gorka Lívia (1925 - 2011): Organikus díszváza Korongozott kerámia. Zöld alapon írókázott, ill. színes mázakkal festett Organikus ábrázolás. Peremeken csorbák. Alján jelzett: GL. m: 24 cm 2441706
11004
400
38000
Art-ceramics
Gorka Lívia (1925 - 2011): Díszváza.
Korongozott kerámia. Fekete alapon írókázott, ill. Türkiz és fehér mázakkal festett ábrázolás. Alsó peremén apró csorbák. Alján jelzett: Gorka Lívia. m: 21:cm 2447577
11005
400
32000
Art-ceramics
Medgyessy Ferenc (1881-1958): Súroló asszony 1960. Kézzel formált égetett agyag, jelzett m: 19 cm 2313370
11006
400
40000
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Éneklő pár, Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 21 cm, sz: 18 cm 2452386
11007
400
38000
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Vadász.
Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 35 cm 2452429
11008
400
24000
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Kendős asszony.
Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 22 cm 2452378
11009
400
24000
Art-ceramics
Kovács Éva (1938-2017): Anya gyermekeivel. Kézzel festett mázas kerámia, jelzett, hibátlan. 40x18x17cm (CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL) 2452381
11010
400
24000
Art-ceramics
Kovács Éva (1938-2017): Anya gyermekeivel. Kézzel festett mázas kerámia, jelzett, hibátlan. 22x18x21cm (CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL) 2405275
11011
400
Art-ceramics
Szecessziós stílusú virágos fajansz váza, kisebb repedésekkel, m: 37,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft