Kerámiák Tételek száma: 137
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2453824
11121
400
Art-ceramics
Gustavsberg Swéd kerámia: Eszkimó.
Tervező: Lisa Larson. Hibátlan. m:12cm 2454608
11122
400
Art-ceramics
2 db kerámia. Witeg Kőporc váza és fenyő alakú kínáló 27 cm 2454339
11123
400
Art-ceramics
Mediterrán stílusú kerámia dísztál. Kézzel festett, jelzett, részben meglévő lepattanással . d: 31 cm 2456439
11124
400
Art-ceramics
Iparművészeti Vállalatos Illés csíkos kerámia kínáló, jelzett, hibátlan 16x16 cm 2454904
11125
400
Art-ceramics
Városlődi virágmintás fali dísztányér, mázas kerámia, jelzett, mázrepedésekkel, szélén kisebb sérüléssel, javítással, d: 19 cm 2457124
11126
400
Art-ceramics
2 db régi kuglóf forma, mázas cserép, XIX. sz. vége körül, kisebb sérülésekkel, kopásnyomokkal, d: 23 cm 2454932
11127
400
Art-ceramics
Részeges majom, mázas kerámia figura, kézzel festett, jelzés nélkül, kissé sérült, m: 9 cm 2457228
11128
400
Art-ceramics
Régi fekete filc női kalap, használt állapot, belső méret: 18x16 cm 2458333
11129
400
Art-ceramics
Kerámia kancsó, kézzel festett, jelzés nélkül, kis repedéssel 25 cm 2424908
11130
400
Art-ceramics
Retro kerámia váza. Kézzel festett, mázas kerámia, jelzés nélkül. 10 cm 2424873
11131
400
Art-ceramics
Hllauris jelzéssel: virágos kerámia váza, kiöntő. Kézzel festett, mázas kerámia. m: 13,5 cm + Repesztett mázas kerámia váza. Jelzés nélkül. d: 8 cm 2407365
11132
400
Art-ceramics
Elefánt, mázas kerámia, apró mázhibákkal, jelzett címkén (Uzor), m: 16 cm, h: 12 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft