Porcelán Tételek száma: 298
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2454910
11224
400
5500
Zsolnay virágmintás süteményes tányér készlet, 6 db, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, néhányon mázrepedésekkel, d: 17 cm 2448595
11225
400
Zsolnay Pompadour mintás porcelán gyertyatartó. Kézzel festett, jelzett, kopott. m: 14 cm 2454795
11226
400
Zsolnay virágmintás porcelán hamutál, kézzel festett, jelzett, kopott. 12x8,5 cm 2448957
11227
400
Zsolnay kutya (terv: Niemayer Vilmos). Kézzel festett, jelzett, kopott.10 cm 2453826
11228
400
Zsolnay virágszedő lány, kézzel festett porcelán. Jelzett. apró kopásokkal. m:14cm 2456792
11229
400
Zsolnay virágmintás teás csésze aljjal, kézzel festett, jelzett, hibátlan 2450017
11230
400
Zsolnay Pompadour mintás fali óra. Részben kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, foltokkal, működik, d: 26 cm 2448642
11231
400
2 db Zsolnay piros pöttyös porcelán bögre. Matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 9,5 cm, d: 7,5 cm 2448584
11232
400
Zsolnay népi motívumos porcelán kulacs. Részben kézzel festett, jelzett, kisebb kopásnyomokkal, 15x10,5x7 cm 2429492
11233
400
Zsolnay porcelán boxer kutya, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 13 cm 2458355
11234
400
2 db Zsolnay mokkás csésze, aljjal. Kézzel festett, jelzett, kis kopással, egyiken apró lepattanás 2423465
11235
400
Zsolnay virág mintás porcelán szószos edény, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal és mázhibákkal, m: 10 cm, h: 22,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft