Altrohhauer virágmintás porcelán leveses tál, matricás, jelzett, kopás... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/400/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500002/Altrohhauer-viragmintas-porcelan-leveses-tal-matricas-jelzett-kopasnyomokkal-32C39722-cm~II2447197
2447197
11369
400
Leírás: Altrohhauer virágmintás porcelán leveses tál, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, 32×22 cm
: pelikán_kristóf