Herendi Waldstein mintás porcelán falióra. Kézzel festett, jelzett, ko... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/400/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500002/Herendi-Waldstein-mintas-porcelan-faliora-Kezzel-festett-jelzett-kopasnyomokkal-d-28-5-cm~II2337952
2337952
11145
400
Kikiáltási ár:
20 000 Ft 53,05 EUR , 57,14 USD
Leírás: Herendi Waldstein mintás porcelán falióra. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. d: 28,5 cm.
: tm