Szabó Vladimir (1905-1991): Mátyás templom és a Halászbástya, rézkarc,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/401/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Szabo-Vladimir-1905-1991-Matyas-templom-es-a-Halaszbastya-rezkarc-papir-jelzett-folto~II2464747
2464747
10235
401
8500
Leírás: Szabó Vladimir (1905-1991): Mátyás templom és a Halászbástya, rézkarc, papír, jelzett, foltos. Dekoratív, üvegezett fa keretben, 29x39 cm.
: pelikán_kristóf