Oeuvre Poétiques de Victor Hugo. Petite Bibliotheque Charpentier. Paris, 1890, Bibliotheque Charpentier. 1 t + 3+456 p. Korabeli, bordázott gerincű, aranyozott egészbőr-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott, kissé sérült borítóval és gerinccel, szakadt elülső szennylappal, a borító részben elvált a kötéstől.
Sebők Zsigmond: Kert alatt. Mesék és történetek. Szines és szinezetlen képekkel. Bp., Singer és Wolfner, é. n. Kiadói félvászon kötésben, sérülésekkel.
Grey Owl (Szürke Bagoly): A rengeteg zarándokai. Fordította: Dr. Baktay Ervin. Tizenkét képtáblával és a szöveg közt Szürke Bagoly rajzaival. Ajándékozási bejegyzéssel. Bp., Singer és Wolfner, é. n. Kiadói félvászon kötésben.
Farkas Pál: Egy önkéntes naplója. Mühlbeck Károly egykorú rajzaival. Hatodik kiadás. Bp., Singer és Wolfner, 1941. Kiadói aranyozott egészvászon kötés.
Kassai Vidor emlékezései. A művész születésének századik évfordulójára. Sajtó alá rendezte Kozocsa Sándor. Bp., én., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötésben.