16593.
401. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
4 800 Ft
Dr. Ernst Zimmermann: Führer für Sammler von Porzellan und Fayence, Steinzeug, Steingut usw. 14. Auflage. Berlin, 1915, Richard Carl Schmidt & Co. 9+384+(14) p. Német nyelven. Kiadói festett egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval.