Könyvek: Vallás

Tételek száma: 40

17249.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86
A XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus emlékkönyve. Bp., 1938, Szent István-Társulat. Kiadói egészvászon kötés, színezett lapszélek, kissé kopottas állapotban.
17250.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29
9
Közönséges énekes könyv mely Szent Dávid zsoltárin kívűl magában foglal némely kiválogatott és a helvétziai vallástételt követő négy szuperintendentzia által jóváhagyott énekeket. Debrecen, 1860. Telegdy. Korabelii gobelinnel díszített bőr kötésben
17251.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
8,81
9,71
21
[Massillon, Jean-Baptiste (1663-1742)] Johann Baptist Massillon: Fastenpredigten, welche vor dem Könige in Frankreich Ludwig dem Fünfzehnten gehalten worden. Dritter Theil. Dresden, 1754, George Conrad Walther. (4)+404 p. Német nyelven. Korabeli, bordázott gerincű félbőr-kötés, festett lapélekkel, sérült gerinccel, kissé sérült, kopott borítóval, foltos lapokkal, helyenként kisebb ázásnyomokkal.
17252.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14
17253.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,44
13,71
cca 1820 Kézzel írt német nyelvű imakönyv, dekoratív aranyozott. .réz korpusszal díszített egészbőr kötésben. réz csattal 16 cm
17254.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
23
Adam Sagers Gebetbuch. Adam Sager imakönyve. Szerk.: Varga Péter Pius. Biatorbágy, 1999, Biatorbágy Kultúrájáért Alapítvány. 196 p. Színes fotókkal illusztrálva. Magyar és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17255.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43
A katolikus hittérítés története I-II. Szerk.: Lévay Mihály. Bp., 1937, Franklin-Társulat, 516+563 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopott borítóval, ajándékozási bejegyzéssel.
17256.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
Benkő Antal (szerk.): 1938-1988. Eucharisztikus emlékkönyv. 1988, Prugg Verlag. Kiadói kissé kopott papírkötés, két fénymásolt beragasztott oldallal.
17257.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
Pálffy Erzsébet: Baylon Szent Paszkál élete. Az eucharisztikus művek és egyesületek védőszentje. Bp.,1932, "Ferences Közlöny". 322 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé sérült, kopott gerinccel és borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
17258.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
Jungmann, Josef A.: A szentmise. Történelmi, teológiai és lelkipásztori áttekintés. Ford.: Sántha Máté. Eisenstadt, 1977, Prugg Verlag. 323 p. Kiadói papírkötés, kissé kopott, foltos borítóval.
17259.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
Bangha Béla: Örök élet igéi. Szentbeszédek és olvasmányok. Bp., 1934, Magyar Kultúra. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
17260.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
10

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

C

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: