Biblia pauperum. Az Esztergomi Főszékesegyházi Könyvtár negyvenlapos blockbuch Biblia pauperuma. Bp., 1966, Magyar Helikon. 40+XXXII p. Kiadói nylbőr-kötésben, kissé sérült gerinccel, elváló kötésben. Számozott (1011/1200) példány!
A XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus emlékkönyve. Bp., 1938, Szent István-Társulat. Kiadói egészvászon kötés, színezett lapszélek, kissé kopottas állapotban.
Közönséges énekes könyv mely Szent Dávid zsoltárin kívűl magában foglal némely kiválogatott és a helvétziai vallástételt követő négy szuperintendentzia által jóváhagyott énekeket. Debrecen, 1860. Telegdy. Korabelii gobelinnel díszített bőr kötésben
[Massillon, Jean-Baptiste (1663-1742)] Johann Baptist Massillon: Fastenpredigten, welche vor dem Könige in Frankreich Ludwig dem Fünfzehnten gehalten worden. Dritter Theil. Dresden, 1754, George Conrad Walther. (4)+404 p. Német nyelven. Korabeli, bordázott gerincű félbőr-kötés, festett lapélekkel, sérült gerinccel, kissé sérült, kopott borítóval, foltos lapokkal, helyenként kisebb ázásnyomokkal.
Exercices de L'Ame, Pour Se Disposer Aux Sacraments de Pénitence et D'Eucharistie. Rouen, 1780, Veuve de Pierre Dumesnil. XII+420+(10) p. Korabeli aranyozott, bordázott gerincű egészbőr-kötés, sérült borítóval és gerinccel, helyenként foltos lapokkal, ázásnyomokkal.
Adam Sagers Gebetbuch. Adam Sager imakönyve. Szerk.: Varga Péter Pius. Biatorbágy, 1999, Biatorbágy Kultúrájáért Alapítvány. 196 p. Színes fotókkal illusztrálva. Magyar és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Pálffy Erzsébet: Baylon Szent Paszkál élete. Az eucharisztikus művek és egyesületek védőszentje. Bp.,1932, "Ferences Közlöny". 322 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé sérült, kopott gerinccel és borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
Jungmann, Josef A.: A szentmise. Történelmi, teológiai és lelkipásztori áttekintés. Ford.: Sántha Máté. Eisenstadt, 1977, Prugg Verlag. 323 p. Kiadói papírkötés, kissé kopott, foltos borítóval.