Gyógyszeres dobozka (2db) mini porcelán tányér (1db), matricázott porc... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/401/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Bolhapiac~500012/Gyogyszeres-dobozka-2db-mini-porcelan-tanyer-1db-matricazott-porcelan-jelzett-kopott-d~II2436511
2436511
11991
401
Flea Market
Leírás: Gyógyszeres dobozka (2db) mini porcelán tányér (1db), matricázott porcelán, jelzett, kopott. d: 4 és 5 cm között.
: tm