cca 1890-1910 Hölgy jelmezben, vadászkürttel, keményhátú fotó, intarziás díszítésű, üvegezett fa képkeretben, a kereten kisebb karcolásokkal, külső méret: 15,5x23,5 cm, látható méret: 18x10 cm
cca 1920-1940 Fiatal pár magyar népviseletben, fotó, üvegezett fa képkeretben, a kereten kis kopásnyomokkal, külső méret: 20,5x13 cm, látható méret: 14,5x10 cm
cca 1920-1940 Fiatal hölgy magyar népviseletben, fotó, régi, dekoratív üvegezett réz képkeretben, a kereten kisebb kopásnyomokkal, külső méret: 18x14,5 cm, látható méret: 13,5x9,5 cm