Militária Tételek száma: 100
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2464769
13467
401
Military
cca 1915 K.u.k tengerész, üvegnegatív, 9×12 cm 2445457
13468
401
Military
Katonai gázálarc, kissé kopott, foltos állapotban, patronnal és szimatszatyorral 2463172
13469
401
Military
1945 Futár Híradó, a Magyar Futár képes tudósítása a II. világháború híreiről, fekete-fehér fotókkal, kisebb szakadásokkal, 4 p. 2462830
13470
401
Military
cca 1960-1980 Idegen hadseregek egyenruhái, rendfokozati és fegyvernemi jelzései, színes, nagyméretű nyomat, hajtva, 83x59 cm 2463404
13471
401
Military
FMA PRC 152 katonai rádió makett, replika, fekete színben, eredeti dobozában, 25x7x4,5 cm 2463377
13472
401
Military
Mil-tec Combat Knife harci kés, gumimarkolattal, tokkal, újszerű állapotban, eredeti dobozában, h: 27 cm 2463347
13473
401
Military
Osztrák gyalogsági ásó, összecsukható, jelzett, tokkal, kopással, h: 65 cm 2463683
13474
401
Military
cca 1970-1980 Amerikai M1 után mintázott osztrák M58 katonai sisak, belsővel és párnázattal, a belsőn "1974 MP Frankenburg" jelzéssel, kisebb kopásnyomokkal, 26x20,5 cm 2466420
13475
401
Military
cca 1930-1940 E.A.B m/1896 svéd bajonett Mauser m/1938 és Ag m/1942B puskákhoz, eredeti fémtokjában, jelzett pengével, markolattal és tokkal, kisebb rozsdafoltokkal, tisztításra szorul, h: 32 cm / Swedish military bayonet for Mauser m/1938 and Ag m/1942B rifles, in original metal scabbard, marked on the blade, handle and scabbard, small rust stains, length: 32 cm 2464589
13476
401
Military
1915 Bp., M. kir. honvédelmi miniszter által kiadott főhadnagyi kinevezés 2403961
13477
401
Military
Lőportartó XIX. sz, réz. jelzetlen. 17 cm 2136737
13478
401
Military
1916 Hirdetmény, amely utasítja az 1898-ban születetteket összeíráson való megjelenésre, szakadással Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft