Bognár György (1944- ) 1987. "Hollókő a Világ Kulturális Örökség része / HNF Szécsényi Honismeret Bizottsága és a Hollókő Tanácsi Előljáróság" Br emlékérem (42,5mm) + DN HungarHotels / Hotel Tisza Szeged" Br emlékérem (42,5mm) + Kanada "Ontario" kétoldalas Br emlékérem (32mm) T:1-2
Bognár György (1944-) 1998. "150 éves a magyar népképviselet" Ag emlékérem eredeti dísztokban, tanúsítvánnyal (62,04g/0.925/50mm) T:1 (eredetileg PP) patina
Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) 1946. "Bárdos Arthur 30 éves színigazgatói jubileumára / Budapest Székesfőváros 1946. nov." kétoldalas ezüstpatinázott Br emlékérem (344,26g/86mm) T:2 kopott ezüstözés / Hungary 1946. "Bárdos Arthur 30 éves színigazgatói jubileumára / Budapest Székesfőváros 1946. nov." double-sided silver plated Br commemorative medallion. Sign.: Boldogfai Farkas Sándor (344,26g...
Borsos Miklós (1906-1990) 1970. "Bartók" Br plakett eredeti tokban (103mm) T:2 Hungary 1970. "Bartók" Br plaque in original case. Sign.: Miklós Borsos (103mm) C:XF