Fritz Mihály (1947-) / Szabó Géza (1939-) 1997. "75 éves az ÁÉB Bank Rt." Ag emlékérem eredeti tokban, tanúsítvánnyal (33,6g/0.925/42,5mm) T:1 (eredetileg PP) fo.
Fritz Mihály (1947-) 1998. "Dankó Pista Emlékéért Alapítvány" Br és peremen jelzett Ag emlékérem pár eredeti tokban, tanúsítvánnyal (36g/0.925/42,5mm) T:1,PP kis patina
Fülöp Zoltán (1951-) 1978. "Budapest 1978. I. 6. (A Szent Korona hazatérése alkalmából a Parlament és a királyi ereklyék ábrázolásával)" kétoldalas jelzett Ag emlékérem, kissé sérült műanyag tokban (27g/0.925/42,5mm) T:1- (eredetileg PP)
Fülöp Zoltán (1951-) 1986. "175 éve született Doborjánban Liszt Ferenc - 100 éve nyugszik a Bayreuthi temetőben" fém emlékérem (32mm) T:1- (eredetileg PP)
Fűz Veronika (1951-) 1991. "Bajai Éremgyűjtők - I. Ferenc József Magyarország királya 1867-1916 - Bajai látogatásának emlékére" Br emlékérem (42,5mm) T:1-
Adamo BA9
Josef Daniel Boehm (1794-1865) 1846. "József nádor 50 éves nádori jubileum" Br emlékérem. "JÓZSEF MAGYAR ORSZÁG NÁDORA ÉS FŐ KAPITÁNYA - VÁLASZTATOTT NOV. 12 1796 / EMLÉKÜL FÉL SZÁZADOS ÉRDEMÉRT 1846" (53mm) T:1-,2 ph.
HP 284.
Kiss György (1943-2016) 1991. "II. János Pál pápa látogatása Magyarországon - Esztergom / Budapest, Pécs, Szombathely, Esztergom, Debrecen, Máriapócs" Br emlékérem ás Ag emlékérem dísztokban (31,18g/0.999/42,5mm) T:1-,1- (PP) felületi karc
Kiss György (1943-2016) 2009. "Lyka Károly" öntött Br emlékérem, az Éremkedvelők Egyesületének tagsági érme, peremen "ÉKE 37/3" számozással. "Lyka Károly / '...A SZOBRÁSZAT E KEDVES BENJAMINJA' TEMÉRDEK MŰVÉSZI FINOMSÁG BÁNYÁJA...' "(467,86g/101mm) T:1- / Hungary 2009. "Károly Lyka" cast Br commemorative medallion, membership medal of the Association of Medal Enthusiasts, with "ÉKE 37/3" serial number on the edge. Sign.: György Kiss (467,86g/101mm) C:AU
Adamo ÉKE43