Neorokokó 3 részes kandalló dísz. 1db figurális váza, 2 db figura. Ném... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/401/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Neorokoko-3-reszes-kandallo-disz-1db-figuralis-vaza-2-db-figura-Nemet-Kezzel-festett-ar~II2441767
2441767
11299
401
Kikiáltási ár:
9 000 Ft 23,87 EUR , 25,71 USD
Leírás: Neorokokó 3 részes kandalló dísz. 1db figurális váza, 2 db figura. Német. Kézzel festett, aranyozott majolika, jelzett, sérült. m:26,5-28cm között.
: pelikán_kristóf