1 800 Ft
9
Sam Scoville: A vörös gyémánt. Kalandos regény az ifjuság számára. Ford.: Kosáryné Réz Lola. (Fantasztikus regény.) Ifjusági Könyvtár 6. sz. Bp., én., Pallas. A borító Jeges Ernő munkája. Kiadói illusztrált, festett egészvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal, az elülső szennylap sérült, belül kissé sérült kötéssel, hiányzó hátsó szennylappal.