Relatio excelsae regnicolaris-deputationis in re metallico - montanistica regni Hungariae articulo 9. 1827. exmissae. / A magyar bányajog áttekintése fémbányászattal kapcsolatos jogszabályok áttekintése. Pestini, 1831, Trattner - Károlyi. 174, 44, 51 l. -Fűzve, borító nélkül. Jó állapotban / Book about the laws of mining in Hungary
Kartonos
Igazságügyi zsebtörvénytár. Összeáll. és jegyzetekkel ellátta: Dr. Térfy Gyula. Bp., 1939., Grill Károly, XII+1316 p. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, Popper és Csasznik-kötés, egészen kis kopásnyomokkal, de ezt leszámítva jó állapotban.
Dr. Esser Károly: Magyar honos vagyok-e? Az illetőségi bizonyítvány és állampolgársági bizonyítvány megszerzésének egyszerű módja. Bp., 1938, Szerző. Kiadói sérült papírkötés.
Magyar Törvénytár. 1608-1657. évi törvényczikkek. Corpus Iuris Hungarici. Magyar Törvénytár. Millenniumi emlékkiadás. Ford. és utalásokkal ellátták: Dr. Kolosvári Sándor és Dr. Óvári Kelemen. Dr. Márkus Dezső magyarázó jegyzeteivel. Bp., 1900., Franklin, LXXIX+655 p. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötésben, márványozott lapélekkel, a borítón egészen apró kopásnyomokkal.
Magyar Törvénytár. 1526-1608. évi törvényczikkek. Corpus Iuris Hungarici. Magyar Törvénytár. Millenniumi emlékkiadás. Ford. és utalásokkal ellátták: Dr. Kolosvári Sándor és Dr. Óvári Kelemen. Dr. Márkus Dezső magyarázó jegyzeteivel. Bp., 1899., Franklin, XCVI+995 p. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötésben, márványozott lapélekkel, a borítón kis kopásnyomokkal.