2 000 Ft
Szimonidesz Lajos: PrimitÃv és kultúrvallások. Iszlám és buddhizmus. Bp., é.n., Dante. 306+14 p. ElsÅ‘ kiadás! Számos szövegközi illusztrációval, fekete-fehér képtáblákkal, egy térképpel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borÃtóval, kissé sérült, kopott gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal.